Čistiaca súprava

  • 11890002    |    VPE: 1
  • 4024596078669
    • Súprava čističov
Set
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii!
bez DPH | s DPH
60,38 €

s DPH, + doprava

Obsah: 1 package(s)

Okamžite odoslateľné, dodacia lehota cca. 1-3

WEICON Čistiaca súprava:

Čistiaca súprava bola vyvinutá na odstránenie najodolnejších nečistôt - v priemysle, v remeslách, v domácnosti, alebo v hobby. Či už vo výrobe, v dielni, v dome, alebo na záhrade, šesť špeciálnych čistiacich prostriedkov ponúka riešenie proti akejkoľvek kontaminácii. Súprava odstráni aj hrubé nečistoty - ako je mastnota, olej, odtlačky prstov, tuky, škvrny od guľôčkového pera, alebo zvyšky hmyzu - na každý druh nečistôt existuje vhodný čistič. Či už na kov, plast, sklo, nehrdzavejúcu oceľ, drevo, keramiku, alebo kameň - čistiace prostriedky sú vhodné na každý povrch. Súprava obsahuje:

Spraj na ošetrenie nereze: WEICON Ošetrenie nereze, sprej má antistatický účinok. Bol špeciálne vyvinutý na čistenie, starostlivosť a ochranu matných a leštených povrchov z nehrdzavejúcej ocele v interiéroch aj exteriéroch.

Priemyselný čistič: WEICON Priemyselný čistič je vysoko výkonný špeciálny čistič s vysokou výdatnosťou a schválením NSF. Môže sa používať univerzálne a čistí, odmasťuje a úplne sa odparuje bez toho, aby zanechal zvyšky. Čistič odstraňuje mastnotu, olej, sadze a iné nečistoty a zvyšky.

Citrusový čistič: WEICON Citrusový čistič je univerzálny čistiaci prostriedok na báze alkoholu a extraktov z kôry citrusov. Vďaka vysokému obsahu izopropanolu, nad 75%, WEICON Citrusový čistič využíva svoj dezinfekčný účinok a podporuje tak celkové čistenie a dezinfekciu povrchov.

Elektro-čistič: WEICON Elektro-čistič je špeciálny čistič na rýchle a efektívne čistenie a odmasťovanie všetkých druhov znečistených, alebo skorodovaných kontaktov. Sprej bol vyvinutý špeciálne na čistenie elektronických a mechanických komponentov. Špeciálne zloženie s vysokočistými rozpúšťadlami odstraňuje oxidové a sulfidové vrstvy, zvyšky po spálení a usadeniny živicového, alebo sadzového prachu.

Univerzálna čistiaca pena: WEICON Multi-pena je výkonný, univerzálny čistič na čistenie bez zvyškov, ekologicky neutrálny, biologicky odbúrateľný, bez fosfátov a formaldehydu a bez korozívnych a žieravých prísad.

Čistič povrchov: WEICON Čistič povrchov sa používa na čistenie a odmasťovanie povrchov, ktoré sa majú lepiť alebo utesňovať lepidlami a tmelmi WEICON.

O-krúžok, lepiaca sada O-krúžok, lepiaca sada
Obsah 1 package(s)
76,37 €
Marine Emergency Repair Kit 3 Marine Emergency Repair Kit 3
Obsah 1 package(s)
2063,88 €
Súprava na spracovanie Súprava na spracovanie
Obsah 1 package(s)
91,49 €
Naposledy prezerané