Company Guideline

Usmernenie spoločnostiWEICON je rodinná spoločnosť tretej generácie. S cieľom zachovať podnikateľský úspech spoločnosti WEICON GmbH & Co. KG a neustále ju rozširovať, vedenie spoločnosti vypracovalo nasledujúce pokyny pre kvalitu a firemnú politiku. Spokojnosť našich zákazníkov a zamestnancov je ochrannou známkou a najdôležitejším cieľom spoločnosti WEICON GmbH & Co. KG už viac ako 70 rokov.

worldwide

Worldwide (Po celom svete) 


Od svojho založenia v roku 1947 sa spoločnosť neustále rozširovala, aby neustále získavala nových zákazníkov a trhy po celom svete. WEICON GmbH & Co. KG má v súčasnosti 9 pobočiek v Dubaji, Kanade, Turecku, Rumunsku, Južnej Afrike, Singapure, Českej republike, Španielsku a Taliansku a tiež partnerské spoločnosti vo viac ako 100 krajinách. Zamestnanci 15 rôznych národností pracujú iba v závode v Münsteri. Aj naše tlačené a online médiá sú zostavené v medzinárodnom meradle.

warranty

Warranty (Záruka)


WEICON zaručuje neustále vysokú kvalitu výrobkov. Toto je pravidelne kontrolované a overované mnohými testami s našimi lepidlami, tmelmi a nástrojmi. Zaručenie štandardu kvality zaručuje našu konkurencieschopnosť a tiež zvyšuje spokojnosť zákazníkov.

Company Guideline experts

Experts (Odborníci)


Odborná kvalifikácia našich zamestnancov je jednou z ochranných známok spoločnosti WEICON a nevyhnutným predpokladom nášho úspechu. Preto máme našich nových zamestnancov vyškolených IFAM (Fraunhofer Institute for Manufacturing Technology and Applied Materials Research) v Brémach ako špecialistov v oblasti lepiacej technológie. S našimi odborníkmi zaručujeme čo najväčšie odborné znalosti a ponúkame na mieru šité a vysoko efektívne riešenia pre každú aplikáciu lepidla.

Company Guideline environmental awareness

Environmental Awareness (Environmentálna uvedomelosť)


Ochrana životného prostredia je pre nás veľmi dôležitá. U každého produktu, ktorý obsahuje zložky relevantné pre životné prostredie, sa v pravidelných intervaloch kontroluje, či je možné negatívne vlastnosti ďalej minimalizovať. V zásade sa vyrábajú iba výrobky, ktoré sa dajú bezpečne používať pri zohľadnení požiadaviek na bezpečnosť práce a ochranu životného prostredia.

Company Guideline employees

Employees (Zamestnanci)


Naši zamestnanci by sa v spoločnosti WEICON mali cítiť pohodlne a mali by sa s spoločnosťou stotožniť. Spravodlivosť, otvorenosť, čestnosť a transparentnosť sú súčasťou našich priateľských a úctivých vzťahov. Patrí sem aj osobný kontakt s vedením. Tímového ducha posilňujú aj pravidelné firemné akcie, ako je letný večierok a vianočný večierok. WEICON tiež ponúka rôzne firemné sociálne výhody, ako sú firemné bicykle, vianočné bonusy a podpora športových aktivít.

Company Guideline innovation

Innovative (Inovatívne)


Spolu s rastúcou internou odbornosťou sa neustále snažíme optimalizovať naše služby a prispôsobovať naše produkty čo najlepšie potrebám zákazníka. Preto neustále vyvíjame nové nápady, ako napríklad patentovaný PEN-System - ako inovatívne balenie pre 1-zložkové lepidlá. Zaručuje užívateľsky prívetivé a jednoduché dávkovanie lepidiel a tým čisté spracovanie.

Company Guideline integrity

Integrity (Celistvosť )


Stabilný rast spoločnosti od roku 1947 nie je náhoda. Vysoká úroveň spokojnosti zamestnancov - WEICON získal v roku 2013 titul „Skvelé miesto na prácu“ a nízka fluktuácia hovorí o spoločnosti s integritou. Mnoho zamestnancov strávi v spoločnosti WEICON dokonca celý svoj profesionálny život, niekedy aj 50 rokov. Naši zamestnanci sa identifikujú so spoločnosťou WEICON. Cítite sa dobre a významne prispievate k zvyšovaniu kvality.

Company Guideline corporate responsibility

Corporate Responsibility (Spoločenská zodpovednosť)


WEICON si uvedomuje svoju spoločenskú zodpovednosť a aktívne podporuje sociálne a športové projekty a podujatia. Patria sem napríklad vecné dary a peniaze pre školy, detské domovy a typizačné kampane DKMS, ako aj sponzorstvo športových klubov a kultúrnych podujatí alebo inštitúcií.

Company Guideline customer satisfaction

Customer Satisfaction (Spokojnosť zákazníkov)


V spoločnosti WEICON je spokojnosť zákazníkov na prvom mieste. Našich zákazníkov považujeme za partnerov a okrem vysoko kvalitných produktov im ponúkame aj odborné poradenstvo z jedného zdroja. Vďaka nášmu technickému a chemickému know-how vždy nájdeme optimálne riešenie pre širokú škálu aplikácií. Či už pre našich zákazníkov v Dubaji, Dubline, alebo Düsseldorfe - zákazníkom zaručujeme vynikajúce služby a krátke dodacie lehoty.

online

Online (Interaktívne)


Online komunikačné kanály sú dnes nevyhnutné. Okrem užívateľsky prívetivej webovej stránky s responzívnym dizajnom, firemného blogu a aplikácie je WEICON aktívny aj v oblasti sociálnych médií. Rôzne videá s aplikáciami pre takmer všetky produkty nájdete na YouTube a dosah facebookovej fanúšikovskej stránky je viditeľný aj s viac ako 5500 lajkmi a pravidelnými príspevkami. WEICON možno nájsť aj na platformách Twitter, LinkedIn, Xing a Google+.

nurture

Nurture (Výchova)


Jedným z cieľov personálneho rozvoja je trénovať vlastných potomkov. WEICON poskytuje školenie v najrôznejších profesiách a každému absolventovi ponúka po ukončení štúdia pozíciu na plný úväzok. Okrem odbornej oblasti naši stážisti spoznávajú celú spoločnosť a získavajú rozsiahle odborné znalosti. Z dlhodobého hľadiska by sa to malo zamerať na vyrovnanie sa s hroziacim nedostatkom kvalifikovaných pracovníkov. Všetci zamestnanci sú navyše pravidelne školení a podporovaní v otázkach ďalšieho vzdelávania.

need

Need (Potreby)


Lepenie je technikou spájania 21. storočia a ponúka veľa výhod v porovnaní s konvenčnými technikami spájania, ako je zváranie, alebo nitovanie. Takmer všetky materiály môžu byť navzájom spájané, alebo vzájomne spojené bez poškodenia materiálu. Dochádza tiež k výraznému zníženiu hmotnosti. Naše lepidlá a tesniace materiály preto prispievajú k inovatívnym riešeniam a technickému pokroku v širokej škále priemyselných odvetví, ako je ropný a plynárenský priemysel, automobilový priemysel, veterná energia a strojárstvo.